Cyberpunkowa dziewczyna!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Listopad 2016
  • Komentuj 7

Kwintesencja Cyberpunku

Kwintesencja Cyberpunku

Gwint już w fazie zamkniętej bety, więc za chwilę prace nad Cyberpunkiem 2077 ruszą pełną parą. Na oficjalniej stronie REDów można znaleźć wiele wolnych etatów, ale jeden z nich jest już zajęty... Do ekipy dołączyła właśnie świetna pisarka ze stajni znanej i kochanej wśród miłośników fantasy i sci-fi Fabryki Słów. Martyna Raduchowska. Autorka Szamanki od umarlaków, Demona Luster oraz doskonałej i nagrodzonej przez literackie wyróżnienie Kwazar powieści science-fiction Łzy Mai.

Przeczytałam wszystkie trzy książki Martyny i doceniam jej styl. Warto sięgnąć po Łzy Mai

Przeczytałam wszystkie trzy książki Martyny i doceniam jej styl. Warto sięgnąć po Łzy Mai

Powieść została wyróżniona za wątki naukowe w powieści sci-fi, co trzeba docenić. Nie jest łatwo napisać powieść osadzoną w przyszłości, ale jej przygotowanie do tematu przeniosło się na doskonałą jakość książki. Po takim zabiegu ze strony REDów można się więc spodziewać, że fabuła Cyberpunka będzie dotykać wielu problemów toczących społeczeństwo. Raduchowska potrafi płynnie wpleść delikatne tematy w ciekawą narrację bohatera. Jest więc szansa na lepszą historię, niż ta z niedocenionego Deus Exa.

Gdzie zaczyna się człowiek? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszyscy twórcy sci-fi

Gdzie zaczyna się życie? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszyscy twórcy sci-fi

Wiąże się to z przeprowadzką autorki do Warszawy, gdzie mieści się siedziba CDP RED. Teraz przy każdym spotkaniu autorskim prosimy mieszkańców stolicy o wydobywanie informacji z tej pięknej pani. Może dowiemy się czegoś o fabule Cyberpunka? Gratulacje dla Martyny. Trzymam wszystkie kończyny za Ciebie, REDów i Cyberpunka! I z niecierpliwością wyczekuję drugiej części Czarnych Świateł. [Źródło: facebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze