CTR Nitro-Fueled z bonusową zawartością

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 29 Marzec 2020
  • Komentuj 0

Tak, jest niedziela. Tak, powinno być podsumowanie tygodnia. Tak, przykro mi, ale go nie będzie. Wszystko nadrobię, jak tylko życie i świat postanowią przestać robić fikołki, obiecuję! Dzisiaj mam za to dla Was nieco informacji o Crash Team Racing Nitro-Fueled!

CTR Nitro-Fueled kończy z sezonem, ale nie kończy z nowościami!

Nowa zawartość z Crash Team Racing Nitro-Fueled dołączyła do gry 26 marca, wraz z bonusowym pakietem „Beenox Pack", który zostanie automatycznie odblokowany dla graczy jako podziękowanie za ich niezachwiane wsparcie przez wszystkie sezony Grand Prix. Wystarczy, że gracze pobiorą aktualizację na konsoli podłączonej do Internetu, a dodatkowa zawartość stanie się dostępna. Gracze otrzymają również możliwość sprawdzenia się w nowych wyzwaniach, zmierzenia się na torach z najlepszymi czasami przejazdów ustanowionymi przez zespół Beenox, odkrycia nowej zawartości w Pit Stopie, odblokowania tajemniczej postaci ze „skrzyni" i nie tylko.

Beenox zaznacza swoją obecność w całym nowym pakiecie z dodatkową zawartością, od tematycznych skórek, przez karty, malowania i koła, a gracze, którzy ich jeszcze nie odblokowali, otrzymają automatycznie postacie Crunch i Geary (ten po raz pierwszy zostanie ubrany w pełni legendarną skórkę!). Gracze mogą teraz zmierzyć się z najlepszymi, ścigając się o najlepsze czasy w trybie Time Trial z duchami, które reprezentują najszybsze okrążenia przejechane przez zespół programistów Beenox, gdzie nagrodą jest niesamowity zestaw Legendarnych Kół.

Nowa zawartość skusi graczy do CTR?

Za pobicie najlepszych czasów przez Oxide i Velo, zawodnicy otrzymają nowe sygnowane naklejki, a także Mistrzowski Kart (jeśli jeszcze nie został odblokowany) dla tych, którzy opanują wszystkie próby czasowe Oxide'a. Gracze, którzy pobili już te czasy, automatycznie odblokują tę zawartość.

Przeglądając Pit Stop, gracze odnajdą tu trzy nowe postacie, dwa nowe karty, przegląd nowych Legendarnych Skórek, elementy do personalizacji kartów i wiele innych. Ze względu na liczne głosy, Beenox nagradza graczy nową wersją Rilla Roo, nazwaną „Fixed Rilla Roo", która trafi do rotacji Pit Stop dla graczy, którzy jeszcze go nie odblokowali. Gracze, którzy odblokowali starą wersję Rilla Roo, automatycznie otrzymają „Fixed Rilla Roo", jednocześnie zachowując starą. Dodatkowo, przedmioty z każdego z ośmiu sezonów Grand Prix w CTR Nitro-Fueled również pojawią się ponownie i będą rotować w Pit Stopie.

Ja z kolei czekam kiedy Crash Team Racing Nitro-Fueled pojawi się na PC. Bo pojawi się, prawda? PRAWDA?!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze