Crews jako Doomfist?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Grudzień 2016
  • Komentuj 0

Terry określa się jako wielki fan shootera Blizzarda

Terry określa się jako wielki fan shootera Blizzarda

Do Overwatcha dołączyła Ana, potem przyszła kolej na Sombrę, więc czy już mamy komplet bohaterów w grze? Otóż, wygląda na to, że nie. Doomfist. Po raz pierwszy ta postać, a właściwie wzmianka na jej temat, pojawia się w pierwszym filmie animowanym dotyczącym historii Overwatch, w którym Talon próbuje wykraść z Muzeum Overwatch rękawice tego tajemniczego herosa.
Bohater, podobno pół człowiek, pół maszyna, potrafi za pomocą wspomnianej rękawicy zadać potężny cios ogłuszający wroga. Plakaty z mapy “Numbanii” przedstawiają rosłego, dobrze zbudowanego mężczyznę. Czyżby nam się szykował nowy tank?

Terry spotkał się z projektantem postaci Renaudem Galandem

Terry spotkał się z projektantem postaci Overwatcha Renaudem Galandem

Niestety, na razie niczego nie wiemy na pewno. Ale! Coś się w kwestii Doomfist'a chyba dzieje. Świadczyć o tym może wizyta amerykańskiego aktora komediowego Terrego Crewsa w siedzibie Blizzarda. Sam Terry to zapalony gracz, sam o sobie mówi jako o fanie Overwatacha.  Tak więc plany wydania nowej postaci i wizyta gwiazdy, mogą potwierdzić spekulacje fanów mówiące, że głosem nowego bohatera będzie właśnie Terry. Na tą chwilę wszystko owiane jest tajemnicą, a żadne konkretne informacje nie wyciekły jeszcze do sieci. Pozostaje nam tylko czekać na rozwój sytuacji.

W co, oprócz rękawicy, wyposażony będzie Doomfist?

W co, oprócz rękawicy, wyposażony będzie Doomfist?

[źródło: us.battle.netreddit.comtweaktown.com]
Autorem wpisu jest Wojtek Szczepan

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze