Cosplay Hammonda w 1 dzień

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Lipiec 2018
  • Komentuj 3

Nie minął tydzień od wypuszczenia nowej postaci na serwer testowy Overwatch, a już Cree Nicole Cosplay pojawiła się na jednym z Comic Conów przebrana za słodkiego chomiczka. 

Cosplayerką zainteresował się portal PCGamer, którego redaktor postanowił porozmawiać z autorką kostiumu. W rozmowie Cree Nicole zdradziła, że to był najszybszy cosplay, jaki wykonała.

"Kiedy hammond zadebiutował wiedziałam, że będę robić jakiś jego cosplay, więc tego dnia wydrukowałam w 3D uszy. W ten weekend odbywał się jeden z konwentów i w niedzielę pomyślałam sobie 'Cholera, naprawdę chcę być dzisiaj Hammondem'.''

Co ciekawe, uczestnicy imprezy natychmiast rozpoznali postać chomika i miło zaskoczyli samą Cree Nicole. Dziewczyna przyznaje jednak, że strój powstał spontanicznie i w jeden dzień, ale to nie koniec jej prac nad postacią. W najbliższym czasie ma zamiar dorobić broń. Niestety, nie padło ani słowo o Wrecking Ball, które już z pewnością jest tworzone przez kogoś innego.

Jak widać nie trzeba wiele, by stworzyć świetny cosplay, a Cree Nicole jest zarzucana komplementami na swoim social mediach. Pomysł na prosty strój, jednak słodki i estetyczny, wielu przypadł do gustu.

Podoba Wam się ten cosplay? Czy może widać w nim brak czasu na przygotowania?

[Źródła: pcgamer.cominstagram.comfacebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze