Córka Posejdona trafi do Smite

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Wielu greko-romańskich poetów pisało o dwóch niebezpieczeństwach przyczajonych w wodzie cieśniny Mesyńskiej. Skylla i Charybda, opisywane jako nierozłączne, czające się na przeciwległych stronach wąskiej cieśniny. Bogowie przeznaczeniem przytwierdzili je do tego miejsca na wieki. Problem w tym, że jedna z nich postanowiła wybrać się na wycieczkę do Smite!

Charybda nadciąga! Bogowie miejcie się na baczności!

Hi-Rez informuje, że chcieli oddać w pełni pierwotną ideę pary Skylli i Charybdy. Dlatego też Charybda jest dzieckiem, córką Posejdona. Skylla chowa swoją potworną formę pod powierzchnią, podobnie, choć nie tak samo jak Charybda.  Poza podstawowym zarysem, są to w wielu aspektach przeciwieństwa. Obydwie uważają się za potwory, ale wykorzystują swoje zdolności, aby zmylić innych i zyskać przewagę.

Charybda wymagała nakładu pracy porównywalnego do dwóch bogów, z dodatkowym utrudnieniem polegającym na powiązaniu ich ze sobą. Charybda to łowczyni zadająca obrażenia fizyczne atakami z dystansu, wykonując mocne ataki podstawowe. Jako łowczyni, zapewne najlepiej sobie poradzi na szlaku duo z tankującą postacią wsparcia. 

Siła Charybdy leży w jej atakach podstawowych – poza arcyzdolnością nie zadaje wiele obrażeń zdolności. Ostatnio dodani łowcy wydawali się być nastawieni na zdolności, więc twórcy chcieli, aby Charybda opierała się głównie na podstawowych atakach.  Ma też mniejszy zasięg niż inni typowi łowcy. Jej zdolności współgrają z tym stylem gry. Ustawianie się na skraju zasięgu ataku podstawowego jest kluczem w opanowaniu Charybdy.

Wir wodny i wąż – córki zniszczenia, dynamiczny duet: Skylla i Charybda w końcu razem w najbliższej aktualizacji Smite. Niech Zeus ma się na baczności!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze