Co w sieciówkach piszczy #91

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Wrzesień 2019
  • Komentuj 1

Witajcie, moi drodzy! Dzisiaj mam dla Was całkiem sporo informacji ze świata MMO. W minionym tygodniu dużo się działo, więc jest o czym pisać. Żadnych z kolei dramatów, czy większych rozczarowań, chociaż znalazło się miejsce na jeden smuteczek. Ale Wy nie smuteczkajcie, bo szkoda na to czasu. Tak poza tym, to niektórzy z Was pewnie szykują się do szkoły, inni korzystają z przywileju studenckich, dłuższych wakacji (lub szykują się na kampanię wrześniową), a pozostali dzielnie pracują. Wszystkim Wam życzę tak samo – więcej uśmiechu!

Przejdźmy jednak do podsumowania tygodnia:

1. Guild Wars 2 z nowym sezonem Living Story

2. ArcheAge Unchained zadebiutuje we wrześniu

3. World of Warcraft Classic z obiecującym debiutem

4. Peria Chronicles skasowana

5. Borderlands w Fortnite Battle Royale


1. Guild Wars 2 z nowym sezonem Living Story

ArenaNet ogłosiło, że w Guild Wars 2 rozpocznie się nowy sezon Living Story o nazwie Icebrood Saga. Pierwszy epizod zadebiutuje już 17 września. Niewiele wiemy, poza tym, że po raz kolejny przyjdzie nam zmierzyć się ze smokiem. Ponadto, wszystkie osoby, które kupią dodatek „Path of Fire”, otrzymają rozszerzenie „Heart of Thorns” za darmo. Korzystajcie, póki jest okazja!


2. ArcheAge Unchained zadebiutuje we wrześniu

O tym tytule pisałem Wam w poprzednim podsumowaniu tygodnia. W skrócie jest to aktualna wersja gry bez Pay-to-Win, za to w modelu Buy-to-Play. Premiera? 30 września. Cena? Na ten moment udostępniono paczki pre-orderowe. Najtańsza z nich kosztuje niecałe 26 dolarów i w sumie zawartość jest całkiem w porządku – daje bonusy, ale kosmetyczne. Zainteresowanych ArcheAge Unchained zapraszam tutaj.


3. World of Warcraft Classic z obiecującym debiutem

World of Warcraft Classic wystartował i już przeraził wszystkich kolejkami. Obecnie sytuacja jest nieco lepsza, więc można próbować spokojnie zalogować się na serwer. Miejscami wciąż trzeba czekać, ale niektóre światy są wolne od tego, więc zapraszam Was właśnie na nie.

Poza tym, Classic pobił rekord Twitch.tv w kategorii gry MMORPG i zgromadził ponad 1,1 miliona oglądających. Do tego, po czterech dniach znalazł się już gracz, który wbił jako pierwszy poziom 60. Ach, pokonano już Ragnarosa i Onyxię. To tyle z ogłoszeń ze starego Azeroth!


4. Peria Chronicles skasowana

Pora na obiecaną, smutną wiadomość. Peria Chronicles, czyli przeurocze MMO, idzie do kosza. Gra oficjalnie nie zdążyła wyjść poza region Korei Południowej. Okazało się, że produkt nie spełnił oczekiwań dewelopera, jak i graczy, przez co Nexon zdecydował się na jego anulowanie. Nie wiadomo, czy Peria Chronicles powróci w jakiejkolwiek formie. Szkoda gry :<


5. Borderlands w Fortnite Battle Royale

Pora na kolejny, szalony crossover od Epic Games. Tym razem świat Borderlands zawitał do Fortnite Battle Royale. Mieszkańcom Pandory udało się przedostać do Fortnite, a wraz z nimi do gry trafił panujący na ich planecie chaos. Do 10 września czeka na Was strzelanie i łupienie w strefie szczeliny z Pandorą, wyzwania tematyczne z darmowymi nagrodami, a w sklepie Psychozestaw.

Wprowadzono również charakterystyczną mechanikę -  jeśli nie będziecie otrzymywać obrażeń przez pewien czas, zacznie chronić Was osłona. Siejąc spustoszenie po całej Pandorze, natkniecie się również na inne, klimatyczne niespodzianki.


Dzisiaj to by było na tyle. Kurtyna!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze