Co w sieciówkach piszczy #12

 • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
 • Opublikowano: 26 Grudzień 2017
 • Komentuj 1

Uszanowanko! Dzisiaj pobawimy się w Świętego Mikołaja i rozdamy prezenty. A raczej sprawdzimy, gdzie pod choinką czekają na graczy łakocie.

Nie spodziewajcie się zatem typowego podsumowania tygodnia. Zamiast tego przepychamy się przez kominy i zaglądamy pod łóżka, do skarpet, za firankę oraz do szaf. Wszystko po to, aby wyniuchać świąteczne wydarzenia w grach sieciowych!

 1. Aion i  Solorius Festival.

 2. ArcheAge zaoferował skromne święta.

 3. Black Desert stawia na drop.

 4. Blade & Soul oferuje skrzynkę z prezentami.

 5. Destiny 2 i The Dawning.

 6. The Elder Scrolls Online oferuje świąteczną zabawę.

 7. Final Fantasy XIV zapewnia niedźwiedzia.

 8. Guild Wars 2 przywraca Wintersday.

 9. Blizzard i jego Winter Veil.


1. Aion i Solorius Festival

W świecie Atreii przygotowano kilka gier, które pomogą wczuć się w świąteczny klimat. Mogliście wziąć udział w Lucky Dice lub cały czas możecie pobawić się w Shugo Game. Standardowo można otrzymać różnego rodzaju przedmioty kosmetyczne, w tym całkiem fajne skrzydła.

C:\Users\Patryk\Desktop\Co w sieciówkach piszczy #12\maxresdefault.jpg


2. ArcheAge zaoferował skromne święta

Do gry wjechała aktualizacja z Maelstrom, dlatego kwestia świąt została przesunięta na bok. W sklepiku pojawiły się jakieś przedmioty kosmetyczne, ale powiedzmy sobie szczerze – szału nie było!

C:\Users\Patryk\Desktop\Co w sieciówkach piszczy #12\5770cb207e6b31c69e77b96981fa4cb628b215fc.jpg


3. Black Desert stawia na drop

A raczej Drop! Drop! Drop!, bo tak została nazwana świąteczna akcja. Deweloperzy nie przygotowali niczego wybitnego, ale za to zapewnili graczom sporo łakoci. W zależności od dnia, otrzymujemy różne prezenty. Czasem nawet wyjdziemy na polowanie, by zdobyć złoty napierśnik, czy sztylet.

C:\Users\Patryk\Desktop\Co w sieciówkach piszczy #12\bdo-holiday-events-2.jpg


4. Blade & Soul oferuje skrzynkę z prezentami

Postaci z powyżej 36 poziomem mogą otwierać skrzynkę z prezentami. Pozwala ona kupować specjalne przedmioty oraz zapewnia niezłe fanty. Niestety, pewnym ograniczeniem jest ilość kluczy. Oczywiście, jeśli sięgnięcie do portfela to ten problem zniknie, ale nie musicie tego robić. W paczkach znajdują się przede wszystkim dodatkowe przedmioty.

C:\Users\Patryk\Desktop\Co w sieciówkach piszczy #12\BS-Holiday-Treasure-Trove-news-header.jpg


5. Destiny 2 i The Dawning

Bungie przygotowało dla graczy mnóstwo przedmiotów kosmetycznych oraz walkę na śnieżki. Niektórzy zwracają uwagę, że świąteczny event jest nieco oszukany przez zablokowanie części zawartości za losowymi skrzynkami z łupami. Wyjątkowo się tym nie przejmujmy – są w końcu święta!

C:\Users\Patryk\Desktop\Co w sieciówkach piszczy #12\DRbRgWrUEAA5f5j.jpg


6. The Elder Scrolls Online oferuje świąteczną zabawę

New Life Festival powraca do Tamriel. Wszyscy gracze są zaproszeni do wzięcia udziału w zabawie. Otrzymacie zadanie-bilet, które otworzy przed Wami szereg nowych wyzwań. Branie udziału w codziennych aktywnościach zapewnia nagrody, więc warto się starać!

C:\Users\Patryk\Desktop\Co w sieciówkach piszczy #12\elderscrolls3-1024x576.jpg


7. Final Fantasy XIV zapewnia niedźwiedzia

Nie żartuje, FFXIV jak zwykle podchodzi do tematu w swoim unikalnym stylu. Święta w Final Fantasy również są skromne, chociaż niektóre atrakcje budzą zainteresowanie. Tak jak świąteczny niedźwiedź, który będzie naszym nowym, latającym wierzchowcem! Co lepsze – sami się za niego przebierzemy!

C:\Users\Patryk\Desktop\Co w sieciówkach piszczy #12\nKEi9FL3x0yzd1DxQ48nLyZnTo.jpg


8. Guild Wars 2 przywraca Wintersday

Na niebie Divinity’s Reach pojawił się po raz kolejny, niezidentyfikowany obiekt latający. To tylko statek powietrzny Toymastera Tixxa, który ponownie zaprosi graczy na Toypocalypse, bitwę na śnieżki oraz świąteczne igraszki z jumping puzzle. Nie zabraknie również przedmiotów kosmetycznych!

C:\Users\Patryk\Desktop\Co w sieciówkach piszczy #12\123212.jpg


9. Blizzard i jego Winter Veil

W World of Warcraft ponownie mamy Feast of Winter Veil z zimowymi czapeczkami, a w Heroes of the Storm możecie spodziewać się specjalnych skórek do bohaterów. Overwatch z kolei stawia na polowanie na Yeti. W rolach głównych występują: drużyna 5 Mei oraz jeden Winston.

C:\Users\Patryk\Desktop\Co w sieciówkach piszczy #12\yeti-hunt-overwatch-1.jpg


Dziękuję wszystkim za uwagę. Pora wpakować się na sanie i pogonić gobliny do roboty. Co, myśleliście, że Mikołaj korzysta z reniferów? E tam, to już przeszłość, poza tym szkoda zwierzaków! Oczywiście powyższa lista nie jest kompletna i praktycznie każda produkcja zaoferowała coś na czas świąt. Niemniej nawet Święty musi czasem odetchnąć. Zwłaszcza, jeśli najadł się tylu ciasteczek i wypił hektolitry mleka.

Przy okazji mam nadzieję, że Wigilię dane Wam było spędzić w rodzinnym, ciepłym gronie. No i odpocznijcie sobie przez te święta. Byle nie za długo, bo level sam się nie wbije!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze