Co w sieciówkach piszczy #108

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Styczeń 2020
  • Komentuj 1

Dzisiaj moi drodzy mam zestaw w sumie interesujących wieści. Główną atrakcją będzie jednak World of Warcraft w którym to dzieją się dziwne rzeczy. Wiadomo, macki, zło, Old God i inne tego typu rzeczy nie są żadną nowością. Niemniej zakończenie dodatku oraz reakcja społeczności może zaskoczyć…

Co prócz tego w dzisiejszym podsumowaniu?

1. Monster Hunter World: Iceborne wreszcie się zsynchronizuje

2. Temtemy wystartowały w Early Accessie

3. Czwarte urodziny Blade & Soul

4. Apex Legends z czwartym sezonem rozgrywek

5. Beta Legends of Runeterra jest już dostępna

6. Koniec Battle for Azeroth, czyli najgorszego dodatku do World of Warcraft?


1. Monster Hunter World: Iceborne wreszcie się zsynchronizuje

Capcom poinformowało, że w końcu dotrzyma słowa i zsynchronizuje Monster Hunter World: Iceborne. Mowa tutaj o ujednoliceniu zawartości gry, która do tej pory różniła się między platformami. W kwietniu pojawi się aktualizacja, która wyrówna to, co dostępne jest na konsolach do tego, co mamy na PC-tach. Nie będzie zatem żadnych różnic i dobrze!


2. Temtemy wystartowały w Early Accessie

Ach, tytuł na który czekałem wreszcie jest dostępny. Niestety w Early Accessie i to w dodatku nie takim tanim, chociaż tańszym, niż zakładałem. Temtemy, bo o nich mowa, dorwiecie na Steamie za niecałe 125 złotych. W skrócie jest to takie Pokemon MMO na PC, ale moim zdaniem mechanicznie lepsze niż oryginał. Wizualnie można się kłócić, bowiem grafika nie każdemu przypadnie do gustu. Na pocieszenie łapcie trailer gry w stylu anime!


3. Czwarte urodziny Blade & Soul

NCsoft świętuje czwarte urodziny Blade & Soul, czyli leciwego już MMO z Azji. Urodzinowa zabawa potrwa do 19 lutego, więc przez prawie miesiąc będzie można korzystać z kilku atrakcji. W ich ramach będziemy zdobywali 4th Anniversary Coin, czyli specjalną, eventową walutę, którą będzie można wymieniać na łakocie do 18 marca. Warto pozbierać monety, aby zgarnąć całkiem fajny strój!


4. Apex Legends z czwartym sezonem rozgrywek

Do Apex Legends trafią nowości już 4 lutego, a wszystko w ramach rozpoczęcia czwartego sezonu zmagań w tym battle royale’u. Całość nosi nazwę Asymilacja i w ramach atrakcji otrzymamy nową legendę, broń, przepustkę bojową oraz aktualizację trybu rankingowego.

Herosem będzie Forge o którym nie wiemy nic, poza tym, że ma niszczycielskie rękawice, którymi będzie mógł rzucać swoimi wrogami. Sentinel z kolei to nowy, samopowtarzalny karabin snajperski, który pozwoli przebić pancerze wrogów, nim w ogóle się zorientują, że ktoś do nich strzela.

Poza tym dostaniemy nową przepustkę sezonową z kolejnymi nagrodami. Jeśli chodzi o gry rankingowe, to pojawi się nowa ranga, a sezon rozbity zostanie na dwie części. Wszystko po to, aby całość była bardziej dynamiczna oraz można było pograć na obu mapach.


5. Beta Legends of Runeterra jest już dostępna

Karcianka od Riot Games jest już dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Beta ruszyła, więc jeśli chcecie sprawdzić, czy karciane League of Legends ma racje bytu to zapraszam tutaj. Możecie grać bez przeszkód i wspinać się po szczeblach rankingowych, ewentualnie zdobywać karty, czy inne materiały. Riot Games zapowiedziało bowiem, że żadnej czystki serwerów nie będzie i wszelakie Wasze osiągnięcia przejdą do premiery. Ta zaś nastąpić ma jeszcze w tym roku.


6. Koniec Battle for Azeroth, czyli najgorszego dodatku do World of Warcraft?

Znak zapytania pozostawiony został nieprzypadkowo. Takie miano miało bowiem rozszerzenie Warlords of Draenor, chociaż teraz społeczność nie jest tego taka pewna. Mamy bowiem koniec Battle for Azeroth – zakończenie aktualizacji 8.3, czyli ostatniego patcha dodatku oraz zwieńczenie całej historii pozostawia wiele do życzenia. Materiał, który nam zaserwował Blizzard nie trzyma poziomu tego, co widzieliśmy do tej pory. Nawet Warlords of Draenor zakończyło się w lepszy sposób.

Oczywiście mogą to być tylko narzekania marud, chociaż nie ma chyba osoby, która zaakceptuje tą nijakość, jaką nam zaserwowano przy pokonaniu N’Zotha. Pozostaje mieć nadzieję, że teorie spiskowe okażą się prawdziwe, a to wszystko była tylko jedna, wielka podpucha. Teraz zaś pozostaje czekać na Shadowlands i wierzyć, że będzie po prostu lepiej.


I dzisiaj to by było na tyle. Cześć i czołem!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze