Co będzie NASTĘPNE w No Man's Sky?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Marzec 2018
  • Komentuj 16

Ahh ten Sean Murray. Swego czasu najbardziej znienawidzony człowiek w internecie wraca do graczy z nowymi wiadomościami dotyczącymi kontrowersyjnego No Man's Sky. Na dwa lata po premierze gierka doczeka się wersji na Xboxa One oraz ''największej aktualizacji w historii'' gry. 

Mówiąc bardzo delikatnie ani Sean Murray, ani kierowane przez niego Hello Games łatwo po premierze gry nie mieli. Miliony nie dowiezionych obietnic sprawiły, że gracze którzy kupili No Man's Sky czuli się oszukani. Gra miała być absolutną perełką z niczym nieograniczoną swobodą ruchu po kosmosie, z wielkimi bitwami gwiezdnych flot i Bóg jeden wie jakimi jeszcze cudami. Jak wyszło naprawdę pamiętamy chyba wszyscy.

Tymczasem No Man's Sky z mozołem, ale nieprzerwanie, dodaje do gry kolejną zawartość. Aktualizacje Foundation, Pathfinder, oraz Atlas Rises sporo w grze zmieniły na plus i ostatnie raporty o stanie gry mówią, że to co dostaliśmy na premierę w 2016 roku, a to co można zobaczyć w niej teraz, to niebo, a ziemia. 

Teraz Murray zapowiada kolejną aktualizację pod nazwą ''NEXT''. Ma to być jak do tej pory największa zmiana w No Man's Sky, ale niestety Murray nie wdaje się w szczegóły. Z dostępnych informacji dowiadujemy się jedynie, że ''NEXT'' to ważny krok dla NMS, ale Hello Games i tak nie planuje na tym poprzestać. 

''NEXT'' oznacza także letnią premierę gry na konsoli Microsoftu, a posiadacze No Man's Sky na PC i PS4 mogą liczyć na darmowy update z nową zawartością. Może więc tytuł zasłużył na ponowne danie mu szansy?

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze