City Eye czuwa i pilnuje

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 16 Sierpień 2022
  • Komentuj 0

12 sierpnia br. na PC zadebiutowało City Eye, symulator miejskiego  monitoringu. Gracz wciela się w operatora całego systemu monitoringu, który czuwa i pilnuje porządku. Jak wskazują twórcy, City Eye to tytuł inspirowany nowoczesnymi systemami monitoringu i kontroli, służącymi do wykrywania różnego rodzaju zagrożeń.

City Eye czuwa i pilnuje

W City Eye gracz zostaje operatorem centralnego systemu monitoringu miejskiego. Głównym zadaniem jest opanowanie oraz zwalczanie przestępczości i innych zagrożeń. Rozgrywka koncentruje się na wyszukiwaniu różnych niebezpieczeństw, a potem śledzeniu podejrzanych kryminalistów i rozwoju zdarzeń, by finalnie wezwać odpowiednie służby.

Twórcy wskazują, że skuteczny operator musi przede wszystkim zadbać o dokładną obserwację oraz dobre rozpoznanie rzeczywistych zagrożeń. Co ważne, to mogą być bardzo różne zagrożenia, w tym np. niszczenie mienia, kradzież samochodu, bójka, pożar, wypadek drogowy czy nawet terroryzm.

System monitoringu obejmuje w sumie aż kilkaset kamer działających w różnych dzielnicach. Jak zaznaczają twórcy, City Eye to tytuł inspirowany współczesnymi, czyli coraz bardziej zaawansowanymi, systemami monitoringu i kontroli. Żywotność gry zdecydowanie zwiększa zastosowany system losowości zdarzeń.

Gra zadebiutowała na PC (Steam) 12 sierpnia 2022 r.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze