Chernobylite - nowy zwiastun i zbiórka

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Kwiecień 2019
  • Komentuj 0

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami farmerów na Kickstarterze wystartowała zbiórka. Developerzy obiecują, że po uzbieraniu 100 tys $ powiększone zostaną lokacje, zaimplementowane zostaną nowe miejscówki dzięki czemu będą mogli nam zaserwować nieliniowo opowiedzianą historię, pełną losowych wydarzeń.

Na chwilę obecną na konto trafiło 7200$, a do końca zbiórki pozostało 29 dni.

Ponadto wraz z debiutem na Kickstarterze ukazał się nowy zwiastun fabularny.

Chernobylite będzie survival horrorem łączącym elementy eksploracji z walką, w którym wcielimy się w byłego pracownika elektrowni czarnobylskiej, powracającego do strefy po 30 latach od katastrofy, żeby rozwiązać zagadkę zniknięcia swojej ukochanej.

Według najnowszych doniesień premiera gry we wczesnym dostępie planowana jest na listopad bieżącego roku, a finalna wersja powinna trafić na serwery Steam w drugiej połowie 2020.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze