Chef: A Restaurant Tycoon Game

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

Kiedyś bardzo popularne były gry Pizza Connection i Restaurant Empire, w obie zagrywałam się godzinami, i obie doczekały się mniej udanych kontynuacji. Teraz wychodzi kolejna gra typu tycoon z restauracją w roli głównej, i pytanie jest jedno, czy będzie tak dobra, jak dwa poprzednie tytuły?

Informacji o Chef: A Restaurant Tycoon Game jest jak na lekarstwo w sieci, przynajmniej w języku, który jest dla mnie zrozumiały. Jedyne źródło informacji to Steam oraz nowy trailer, który pokazuje trochę bardziej rozbudowane Pizza Connection. Gra jest jednak utrzymana w bardziej animowanym stylu, a postaci przypominają figurki Funky Pop!. Widać jednak podobieństwo do sposobu tworzenia restauracji, zbierania klientów i tworzenia menu. Chociaż narazie gra jest jeszcze sporą niewiadomą, a premiera zaplanowana na ''bliżej nieokreśloną dalszą część 2018 roku'', to studio Inner Void odpowiedzialne za Chefa, zyskało już kredyt zaufania.

Wczęsniej w 2017 roku wydali niesamowicie podobną do Frostpunka grę Icy, survival postapo RPG. Oceny ma bardzo pozytywne, więc może Restaurant Tycoon Game również zostanie ciepło przyjęte. Lubicie bawić się w szefa kuchni i właściciela sieci restauracji? A widzieliście reklamę Orange is the new Black od Netflixa z udziałem Magdy Gessler? :D

[Źródła: youtube.comstore.steampowered.comthegg.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze