Charytatywna beta Ghost Recon Breakpoint

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Wrzesień 2019
  • Komentuj 1

Ubisoft nawiązał współprace z fundacją Child's Play na czas bety Ghost Recon Breakpoint. Podczas akcji o nazwie Man Down, gracze za każdą reanimację duchów podniosą licznik, który określi jaką kwotę wpłacą Francuzi na szczytny cel. 

Licznik podzielony jest na kilka kroków milowych, po których przekroczeniu Ubisoft doda do puli określoną wcześniej kwotę. Stan licznika możecie sprawdzić tutaj.

Beta Ghost Recon Breakpoint potrwa do 9 września do godziny 12:00

Nasza JaRockowa Ekipa również podejmie się tego wyzwania, które obserwować będziecie mogli od 16:00 na kanale Rocka. Dołączą do niego PAGO, Bonkol oraz Kromka. Wpadnijcie potowarzyszyć im w boju, lub dołączcie do bety i wspomóżcie Ubisoft w słusznej sprawie!

O fundacji Child's Play:

Założona w roku 2003 przez twórców Penny Arcade, Mike'a Krahulika oraz Jerry'ego Holkinsa, fundacja Child's Play działa z myślą o poprawie warunków życia młodych osób przebywających w szpitalach dziecięcych oraz pogotowiach opiekuńczych poprzez radość z gry. Dzięki hojności społeczności graczy zebrana przez Child's Play od czasu powstania kwota przekroczyła 50 milionów dolarów, zapewniając wsparcie sieci ponad 180 szpitali na całym świecie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze