Celeste z darmowym DLC

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Styczeń 2019
  • Komentuj 1

Celeste to niewątpliwy hit ostatniego roku, a co najlepsze, twórcy nie planują traktować tej gry jak dojną krowę. Zapowiedziany właśnie DLC nie będzie płatny, a każdy kto lubi platformowe przygody i posiada Celeste, będzie mógł za darmo przejść kolejny rozdział tej historii.

Matt Thorson ujawnił kilka detali na temat nowego rozszerzenia. Wiemy dzieki niemu, że nowy fragment rozgrywki będzie toczyć się bezpośrednio po zakończeniu gry, czyli po aktualnie najtrudniejszym poziomie w grze. Będzie to też jedna, kompletna historia.

Do tego pojawią się nowe mechaniki i przedmioty, ale za to znikną truskawki, które mogliśmy zbierać w podstawce. 

Co jednak najważniejsze to fakt, że DLC będzie darmowe i pojawi się już nie długo, chociaż twórcy przepraszają za opóźnienie. Rozszerzenie nie pojawi się na rocznicę gry 25 stycznia, a konkretna data premiery DLCka nie została jeszcze podana.

[Źródło: gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze