Call of Duty: Vietnam za rok?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Październik 2016
  • Komentuj 6

Grafika koncepcyjna ze skasowanego CoD: Fog of War

Grafika koncepcyjna ze skasowanego CoD: Fog of War

Premiera Infinite Warfare za trzy tygodnie, a już pojawiają się plotki dotyczące przyszłej odsłony serii. Hiszpański IGN donosi, że za rok Call of Duty może przenieść nas do Wietnamu. Nic nie jest potwierdzone oczywiście, ale dość zimne przyjęcie z jakim spotkał się w internecie przyszłościowy CoD (i zachwyt jaki wzbudził pierwszowojenny Battlefield I) musiały dać wydawcy do myślenia. Jeśli, podkreślę jeszcze raz, rewelacje Hiszpanów są prawdziwe. Cytujący hiszpański IGN serwis Destructoid informuje, że odpowiedzialne za Advanced Warefare studio Sledgehammer już jakiś czas temu przymierzało się do zrealizowania gry w rejonie Wietnamu, a take Laosu i Kambodży. Wtedy Activision zdecydowało się zamknąć projekt, ale teraz może do niego powrócić.

Wietnam pachnie nieco odgrzewanym kotletem?

Wietnam pachnie nieco odgrzewanym kotletem?

Gra Sledgehammer otrzymała roboczy tytuł ''Fog of War'' i miała dość znacząco różnić się od tego do czego przyzwyczaił nas CoD. Przede wszystkim mowa była o perspektywie trzeciej osoby. Niestety więcej szczegółów IGN nie ujawnia. Tymczasem nie byłby to pierwszy raz kiedy seria zawitałaby do Wietnamu, bo byliśmy już tam wraz z Call of Duty: Black Ops. DICE sięgnęło po konflikt, który w grach specjalnie nie był eksploatowany i graczom ewidentnie przypadło to do gustu, twórcy CoD takich ambicji nie mają? Activision stawia obecnie na przyszłość, ale za rok wrócimy na Ziemię by jeszcze raz rozegrać konflikt w Wietnamie? Co Wy na to?

Chcielibyście wrócić do Wietnamu?

Chcielibyście wrócić do Wietnamu?

[źródło: IGN.com,  Destructoid.com

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze