Call of Duty Vanguard już dostępne

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Wyczekiwane Call of Duty: Vanguard jest już dostępne na całym świecie. Vanguard zapewnia niezrównaną zawartość Call of Duty w porywającej historii dla jednego gracza, 20 mapach dla wielu graczy (dostępne od pierwszego dnia), zupełnie nowe doświadczenie Zombie  (które głębiej eksploruje istniejący kanon fabuły). Vanguard oferuje również najgłębszą integrację z Warzone, która uruchomi nową Warzone Pacific, w tym nową mapę „Caldera” 2 grudnia. Tak przynajmniej zapewniają deweloperzy.

Call of Duty Vanguard jest już dostępne

Vanguard angażuje graczy w wciągającą, przebojową kampanię, w której zwykli żołnierze z różnych środowisk walczą na wszystkich frontach, aby dokonać niezwykłych czynów i odwrócić losy wojny. Gra wieloosobowa obejmuje 20 map, 12 operatorów i ponad trzy tuziny broni w odnowionym trybie Gunsmith od pierwszego dnia.

Tryb wieloosobowy Vanguard zapewnia nowe sposoby gry z systemem Combat Pacing oraz szybkim i szalonym trybem przetrwania na wielu arenach Champion Hill. Vanguard wprowadza również pierwszy w serii crossover Zombies opracowany przez Treyarch, rozszerzający fabułę Dark Aether, z którą gracze zapoznali się w Call of Duty: Black Ops Cold War.

Sezon pierwszy zawierać będzie zupełnie nową mapę, Caldera, do darmowego Call of Duty: Warzone, wraz z ogromną ilością nowych wrażeń z rozgrywki – za darmo. Postępy Twojego operatora, broni i przepustki bojowej zostaną również zsynchronizowane w Vanguard, Black Ops Cold War i Modern Warfare, gdy tylko rozpocznie się sezon pierwszy, czyli 2 grudnia.

Vanguard jest już dostępny na całym świecie na PlayStation5, PlayStation4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC w pełni zoptymalizowanej wersji Battle.net. Gracie? Czy darujecie sobie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze