Bye bye, Agent 47...

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 09 Luty 2017
  • Komentuj 0

Kim będzie nowy bohater?

Kim będzie nowy bohater?

Studio z Danii, odpowiedzialne za cieszącą się popularnością serię Hitman oraz Kane & Lynch, właśnie rozpoczęło pracę nad nowym projektem. I najprawdopodobniej nie będzie on kontynuacją żadnej z ich serii. Skąd w ogóle o owym projekcie wiadomo? Otóż, ruszyła rekrutacja na stanowisko programisty. Według opisu, będzie to praca w małej grupie nad mechaniką gry w silniku Unreal Engine. Wymagane jest doświadczenie z SI, fizyką, gameplayem dla gier AAA. Uwagę internautów zwrócił zwłaszcza silnik. Do Hitmana IO-Interactive wykorzystało własny silnik o nazwie Glacier (rozwijany od 2000 rok). A teraz zainteresowali się Unrealem.

Możemy tylko położyć się i cierpliwie czekać na to, co zmajstruje nam IO.

Możemy tylko położyć się i cierpliwie czekać na to, co zmajstruje nam IO.

Jeśli coś znajduje się w fazie projektów, oznacza to, że: po pierwsze, może w ogóle zostać wycofane, zanim świat o tym usłyszy. Po drugie, dużo wody w Wiśle upłynie, nim w mediach pojawią się jakiekolwiek szczegóły. Ale nigdy nie przeszkadzało to graczom w snuciu domysłów. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać cierpliwie na najbliższe duże targi - może podczas E3 IO uchyli rąbka tajemnicy? [Źródła: dealspawn.com, segmentnext.com, gematsu.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze