Burning Crusade Classic z nowościami

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Wrzesień 2021
  • Komentuj 1

Jak zapowiadano w zeszłym tygodniu, bohaterowie Przymierza i Hordy, którzy przekroczyli Mroczny Portal w Burning Crusade Classic, niebawem spotkają kilkoro spośród największych złoczyńców całej Rubieży, a wszystko to dzięki nowemu raidowi gry już 15 września o godzinie 15:00 PDT! To jednak nie wszystko, bowiem World of Warcraft Classic czeka mnóstwo nowości!

Overlords of Outland zbliża się do Burning Crusade Classic

Overlords of Outland to następna faza fabularna Burning Crusade Classic. Do gry trafią nowe rajdy: Twierdza Burz (Tempest Keep), gdzie poszukiwacze przygód zmierzą się z upadłym przywódcą krwawych elfów – księciem Kael'thasem Słońcobieżcą oraz wierną mu radą, a także Wężowa Głębina (Serpentshrine Cavern), gdzie nad nagami włada niepodzielnie Lady Vash.

Wraz z patchem z 31 sierpnia, gracze mogą spodziewać się kolejnych nowości, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku tygodni:

  • 31 sierpnia wraz z nową aktualizacją: narzędzie wyszukiwania drużyn (LFG)
  • 14 września wraz z restartem serwerów: reset honoru PVP
  • 15 września o godzinie 3:00 p.m. PDT: nowe raidy Tempest Keep oraz Serpentshrine Caverns, a do tego nowe centra codziennych zadań, czy bank gildii

Głodni większej ilości informacji? Odsyłam zatem tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze