Burning Crusade Classic już tu jest!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

Mroczny Portal ponownie stanął otworem, a po jego drugiej stronie czeka na bohaterów Azeroth era bezkresnej przygody! W World of Warcraft możecie ponownie odkryć niesamowite krajobrazy zniszczonej krainy zwanej Rubieżą (Outland) i podjąć się oczekujących tam wyzwań. To wszystko – i wiele więcej – przeżyją w Burning Crusade Classic – wiernie odtworzonym, legendarnym już pierwszym dodatku do World of Warcraft.

Mroczny Portal zaprasza do Outland!

W Burning Crusade Classic bohaterowie Przymierza i Hordy wyruszają z ekspedycją do zniszczonego mocą spaczenia Draenoru, gdzie demoniczny Płonący Legion przygotowuje się do najazdu na Azeroth. Wraz z nowymi sojusznikami: draenei i krwawymi elfami, bohaterowie mają za zadanie znaleźć sposób na powstrzymanie inwazji u źródła.

Muszą znaleźć nowych stronników pośród grzybowych lasów i w targanych mocą Otchłani przestworzach nowego, obcego świata. Ich ostatecznym celem jest przygotowanie się do rzucenia wyzwania piekielnym armiom samego Zdrajcy Illidana – upadłego elfiego łowcy demonów, który samozwańczo włada nad strzaskaną krainą zwaną dziś Rubieżą.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku World of Warcraft Classic, dodatek Burning Crusade Classic jest dostępny w ramach abonamentu World of Warcraft wraz ze wszystkimi elementami oryginału z roku 2007.

Możecie już awansować swoje postacie na serwerach Burning Crusade Classic do poziomu 70, eksplorować wszystkie nowe obszary Rubieży położone po drugiej stronie Mrocznego Portalu i zebrać sojuszników, aby wspólnie stawić czoła wymagającym rajdom: Karazhanowi – dla 10 osób, Leżu Magtheridona (Magtheridon’s Lair) – dla 25 osób oraz Leżu Gruula (Gruul’s Lair) – dla 25 osób.

Od 15 czerwca gracze będą mogli udowodnić swoje umiejętności w trybie PvP wraz z rozpoczęciem rozgrywek 1 sezonu Areny. Dodatkowa zawartość do Burning Crusade Classic pojawi się wraz z nadchodzącymi aktualizacjach gry.

Ach, jak ja uwielbiam naszą rodzimą lokalizację <3

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze