Buki News - Wrzesień 2017 #1

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 02 Wrzesień 2017
  • Komentuj 1

Witam w pierwszych wrześniowych newsach, w których główną rolę, przynajmniej jeśli idzie o gry prosto z Japonii, gra Yakuza.

Ale to oczywiście nie wszystko co dla Was przygotowałem. Dragon Ball FighterZ, czyli ciekawie zapowiadająca się bijatyka w świecie Akiry Toriyamy, dostał nowy trailer z SSJ Blue Goku i Vegetą w roli głównej.

Oglądacie Pokemony? Bohaterowie pierwszych serii Brock i Misty powrócą na dwa odcinki Pokemon Sun and Moon. Mamy też kilka słów od Adama Wingarda, reżysera filmu Death Note, który nie wyklucza kontynuacji amerykańskiej adaptacji live action.

Japończycy zapowiedzieli też kontynuację kompletnego remake'u pierwszej części Yakuzy czyli Yakuza Kiwami. A już niedługo, bo 8. listopada Nintendo wyłączy w Japonii usługę  Miiverse. Wszystkich szczegółów dowiecie się z mojego materiału, zapraszam:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze