Buki News - sierpień 2017 #1

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 07 Sierpień 2017
  • Komentuj 0

Witam na półmetku wakacji i zapraszam na pierwsze sierpniowe Buki News! Dzieje się sporo, zwłaszcza w przypadku Netflixa!

Tydzień temu wspominałem Wam, że pierwszym ogłoszonym elementem projektu Square Enix o tytule Dia Horizon jest anime. W tym tygodniu ogłosili także grę mobilną, mangę i książkę o tym samym tytule. Anime będzie mieć swoją premierę jesienią tego roku.

Dragon Quest XI na Zachodzie pokaże się w 2018 roku, ale na więcej szczegółów musimy poczekać do jesieni. Jeśli chodzi o sprzedaż gier pod koniec lipca w Japonii to Dragon Quest XI może poszczycić się sprzedażą sięgającą ponad miliona kopii wersji 3DS i prawie miliona wersji PS4.

Gra Persona 5 otrzyma adaptację anime w 2018 roku, produkcją zajmie się studio A-1 Pictures. Jak wspomniałem na początku sporo rzeczy dzieje się teraz z Netflixem, który we współpracy z Toei Animation tworzy remake Rycerzy Zodiaku zrobiony w pełnym CG. Moim zdaniem plakat reklamowy wygląda cudownie! 

To oczywiście nie wszystko, więcej znajdziecie w moim materiale:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze