Buki News - Sierpień 2017 #2

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 14 Sierpień 2017
  • Komentuj 0

Gotowi na kolejną porcję informacji prosto z dalekiej Japonii? Zapraszam na Buki News!

Dobre wieści dla fanów Dynasty Warriors, bo dziewiąta część gry na Zachodzie pokaże się nie tylko na PS4. Swoją wersję dostaną także konsolowcy grający na sprzęcie Microsoftu i właściciele PCtów.

Ile warte są dziś trzydziestoletnie gry? Wcale nie tak mało. Dragon Quest I, II i III pojawią się na PS4 i 3DS'ie, ale cena może nieco odstraszać. Pozostańmy na chwilę przy serii Dragon Quest. Dragon Quest Builders 2, czyli kontynuacja spin offu popularnej serii, pojawi się zarówno na PS4 jak i na Nintendo Switch.

A jeśli przy spin offach jesteśmy - Monster Hunter Stories, czyli RPG oparte na świecie Monster Hunter, swoją premierę będzie miał ósmego września. O szczegółach opowiadam w swoim materiale:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze