Buki News - Lipiec #4

Powstaje One Pice z aktorami, Nintendo chwali się sprzedażą Switcha, a beta  Dragon Ball FighterZ musiała zostać przesunięta. Zapraszam na Buki News!

Square Enix ogłosiło projekt Dia Horizon którego pierwszym elementem będzie anime o tym samym tytule, które ukaże się już w październiku.

Ogłoszono hollywoodzki serial live action One Piece! Tomorrow Studios zajmie się produkcją serialu, tak samo jak ogłoszonym jakiś czas temu live action Cowboya Bebopa. Producent serialu Marty Adelstein powiedział, że nadchodząca produkcja może być najdroższym serialem w historii telewizji.

Zapisy do zamkniętej bety Dragon Ball FighterZ zostały przesunięte na 22 sierpnia. Beta potrwa przez trzy dni, od 16 do 18 września. Są też dobre wieści z obozu Nintendo, który chwali się prawie pięcioma milionami sprzedanych Switchów. Więcej szczegółów znajdziecie w moim materiale:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze