Bo piłka jest okrągła...

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Czerwiec 2016
  • Komentuj 1

Nowy silnik oznacza wielkie zmiany? Poczekajmy do 12 czerwca

Nowy silnik oznacza wielkie zmiany? Poczekajmy do 12 czerwca

Do 12 czerwca musimy czekać na pełną zapowiedź najnowszej gry z serii FIFA, ale już teraz Elektronicy wypuszczają w sieć krótki trailer i chwalą się nowym silnikiem. Gra ukaże się 27 września. Wczorajszy mecz naszej kadry z Litwinami nie zachwycił, ale co tam - forma ma być zbudowana na niedzielną konfrontację z Irlandią Północną. Stawiam, że w tym roku nasza kadra nie zakończy zmagań po przysłowiowych już trzech meczach - a nawet jeśli (tfu, tfu, tfu) to na osłodę zostanie im FIFA 17. Żarty na bok, nowa FIFA porzuca silnik Ignite i przerzuca się na Frostbite, który napędza takie gierki jak choćby Star Wars: Battlefront czy najnowszy Battlefield I. Niestety nie wiemy jeszcze jak będzie prezentowała się gra bo to EA ujawni dopiero podczas swojej konferencji na EA Play, a ta odbędzie się 12 czerwca o 22:00.
''Frostbite otwiera zupełnie nowe możliwości dla marki FIFA i jej fanów'' mówi producent wykonawczy z EA David Rutter. ''Nigdy nie byliśmy tak podekscytowani przyszłością piłki nożnej i doświadczeń jakie Wam dostarczymy dzięki FIFA 17''. Posiadaczy starszej generacji konsol uspokajam, że oni też będą mogli pograć w najnowszą Fifę choć z pewnym ograniczeniem - przygotowana dla nich wersja gry dalej będzie korzystała ze starego silnika. W polskiej wersji językowej w rolę komentatorów wcielą się Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Szkoda, że póki co nie ma żadnych głosów, żeby do tego zacnego grona dołączył Piotr ''Izak'' Skowyrski, który przecież całkiem nieźle poradził sobie komentując mecz Polska-Holandia. [źródło: videogamer.comeasports.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze