Bloodborne pokazany

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Czerwiec 2014
  • Komentuj 6
http://youtu.be/lf6BrlCEh44 Coraz więcej informacji dociera do nas na temat Bloodborne, RPGa akcji tworzonego przez studio From Software. Do internetu wyciekły fragmenty rozgrywki z gry wtedy jeszcze roboczo nazwanej ''Project Beast''.

To własnie na zakończonych w czwartek targach E3 From Software, które dało nam takie gry jak Demon's Souls i Dark Souls, oficjalnie zaprezentowało nam odświeżoną nazwę Bloodborne.

Film, który jakoś znalazł się w internecie zapewne jest nieco starszy od tego jaki pokazany został na E3. Na pewno nie jest tak ładny jak ten z targów, ale pokazuje nam co nieco z tego jak wyglądała będzie rozgrywka.

Już na pierwszy rzut oka fani poprzednich produkcji From Software powinni być zadowoleni bo Bloodborne bardzo przypomina swoim klimatem to do czego studio zdążyło nas przyzwyczaić. Dzieje się tak zapewne dlatego, że dyrektorem odpowiedzialnym za nowego RPGa jest Hidetaka Miyazaki czyli człowiek, który był motorem napędowym dla Demon's Souls i Dark Souls.

bloodborne-04

Ale nie, Bloodborne oprócz tego samego dewelopera i szefa projektu nie będzie miało nic wspólnego z poprzednimi grami studia. Różnić się będą między innymi miejscem osadzenia akcji, która w Bloodborne rozgrywać się będzie w miasteczku ery wiktoriańskiej o nazwie Yharnam. Inaczej mają wyglądać walki, Miyazaki chce aby gracze byli dużo bardziej aktywni podczas starć. Wzięło się to z obserwacji części graczy Souls'ów, którzy w głównej mierze stawiali na obronę używając miecza i tarczy. Teraz każdy kto spróbuje takiej taktyki ma zostać wgnieciony w ziemię i tylko agresywna postawa w czasie pojedynków ma przynosić efekty. Złagodzone zostaną konsekwencje śmierci w grze. Choć twórcy podkreślają, że nie wiedzą jeszcze jak srogo gracz będzie musiał zapłacić za utratę życia, ale jeśli wierzyć słowom Miyazakiego ''kara tym razem nie będzie taka surowa''. Posiadacze PC i Xboxów w Bloodborne pograją co najwyżej u znajomych posiadających konsolę PS4 gdyż gra ukaże się tylko i wyłącznie na tej platformie. http://youtu.be/G203e1HhixY

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze