Blizzard ma nowy projekt

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Listopad 2016
  • Komentuj 5

Blizzard szuka pracowników do nowej gry

Blizzard szuka pracowników do nowego projektu

W Blizzardzie otworzyły się bowe wakaty i nie byłoby to nic specjalnego, gdyby nie to, że Zamieć szuka pracowników gotowych zająć się nowym, nienazwanym jeszcze, projektem. Rotacja pracowników to normalna rzecz, nie tak dawno Blizzarda opuścił jego dyrektor kreatywny Chris Metzen, który pracował w firmie od połowy lat '90 ubiegłego stulecia. Blizzard nie ma jednak czasu na rozpamiętywanie przeszłości i już szuka kolejnych okazji do rozwoju. Dowodzi tego ogłoszenie o pracę jakie możecie znaleźć na stronie dewelopera. Dowiadujemy się w nim, że Blizzard szuka nowego specjalisty, który ma doświadczenie w pracach przy ''rozrośniętym silniku z perspektywą z pierwszej osoby''.

Blizzard rozszerzy Overwatacha?

Blizzard rozszerzy Overwatacha?

Dalej Blizzard napisał o obowiązkach nowego designera, którego zdaniem będzie współpraca z działem technicznym gry, ale także stałe konsultacje z artystami i grafikami, tak by wiedzieć i mieć wpływ na ''ogólną wizję'' gry. Jedną grą Blizzarda jaką dziś możemy zobaczyć w widoku FPP jest Overwatch, ale jest raczej mało prawdopodobne, że studio już teraz pracuje nad drugą częścią. W końcu stworzenie StarCrafta 2 zajęło im długich 12 lat, a Overwatch nie jest z nami jeszcze nawet 12 miesięcy. Raczej nie chodzi także o skasowanego trzy lata temu tajemniczego Tytana, bo choć prace nad grą pochłonęły siedem lat, to Blizzard postanowił zamknąć projekt i tutaj powrotów nie ma się co spodziewać. O co więc może chodzić? Spekuluje się, że być może Overwatch doczeka się kampanii dla pojedynczego gracza, ale na razie nie jest to niczym więcej jak tylko domysłami. Ale taka kampania dla singla w OV? Brzmi ciekawie!

Project Titan skasowano w 2013 roku. Wielki powrót czy coś nowego?

Project Titan skasowano w 2013 roku. Wielki powrót czy coś nowego?

[źródło: blizzard.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze