Black Desert za darmo? Tak, jeśli…

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 04 Październik 2018
  • Komentuj 5

…zdobędziecie w konkretnym czasie odpowiedni poziom. Dlaczego? Wszystko z powodu pewnego święta. Kakao Games imprezuje, bo ich MMORPG przekroczył próg 10 milionów zarejestrowanych kont. Z tego powodu rozdają egzemplarze Black Desert Online za darmo, ale pod warunkiem, że spełni się pewne wymagania. W zasadzie to jedno i nie aż takie ciężkie, jakby się mogło wydawać.

Deweloper poinformował, że każde konto, które skorzysta z 7-dniowego, darmowego triala, może zostać transformowane w pełnoprawnego klienta gry. Trzeba jednak podczas trwania tej tygodniowej wersji próbnej (dostępna jest tutaj) wbić 56 poziom postaci i wykonać zadanie na Awakening (przebudzenie, czyli otrzymanie nowego rodzaju broni dla swojej klasy).

Z pozoru wydawać by się mogło, że wymagania są astronomiczne i tylko nieliczni otrzymają za darmo Black Desert Online. W praktyce jednak wcale nie jest tak źle. Nowi gracze muszą jednak wiedzieć, że najefektywniejszym sposobem na szybkie zdobycie poziomów jest grindowanie mobów.

Jeśli zależy Wam na darmowej kopii gry, nie zajmujcie się żadnymi niuansami, czy questami fabularnymi. Zamiast tego poświęćcie trochę czasu i zwyczajnie farmcie potworki. W ten sposób w tydzień bez problemu wbijecie 56 poziom, a następnie wykonacie wymagane zadanie.

Czy warto? No cóż, z jednej strony trzeba się trochę pobawić oraz poświęcić czasu, a z drugiej Black Desert nie jest drogim MMORPG-iem. Jego wartość wynosi na Steamie niecałe 40 złotych. Jedni uznają zatem, że darmowa kopia gry nie jest warta intensywnego grindowania, a dla innych będzie to doskonała wymówka.

Ogólnie samym tytuł wbrew pozorom polecam, o ile preferujecie produkcje z mocnym naciskiem na grind oraz PvP.

Oferta ważna jest do 16 października. Decydujcie się zatem szybko!

[Źródło: Black Desert]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze