Biomotor Unitron na Switchu

SNK CORPORATION ogłasza, że ​​BIOMOTOR UNITRON jest już dostępny do pobrania na Nintendo Switch. Pierwotnie opracowany dla NEO GEO POCKET COLOR w 1999 roku, BIOMOTOR UNITRON był pierwszą grą RPG dla systemu przenośnego, spod szyldu SNK. Tytuł ten pozwala graczom doświadczyć niesamowitego świata fantasy science fiction i walczyć z potężnymi wrogami jako humanoidalny robot bojowy Unitron.

Biomotor Unitron na Switchu

W Bimotor Unitron gracze wcielają się w pilotów Unitronu, eksplorując lochy w celu zdobycia materiałów potrzebnych do ulepszenia swojego robota. Lochy zmieniają swój wygląd za każdym razem, gdy wchodzi do nich pilot. Kształt Unitronu zmienia się w zależności od poziomu pilota – nowe bronie można rozwijać poprzez syntezę materiałów i części, dzięki czemu każdy może stworzyć własnego Unitrona!

Na arenie, w galerii sław mistrzów Unitronu, gromadzą się najsilniejsi wrogowie, a gracze mogą walczyć z najsilniejszym Unitronem o chwalebny tytuł „Master of Masters”. Instrukcja obsługi dołączona do gry dotyczy wersji NEO GEO POCKET COLOR, niektóre informacje mogą się różnić na Nintendo Switch. Funkcje wymiany nie są zaimplementowane. Bawcie się dobrze!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze