Bethesda E3 2019 - podsumowanie

  • Autor: Michał Wojewódka
  • Opublikowano: 10 Czerwiec 2019
  • Komentuj 1

Jeszcze nie opadł kurz po wybuchu jaki dostarczył pokaz Xboxa, kiedy na scenę wkroczyła Bethesda. Niestety, po nawale nowości jaki zafundował nam Microsoft, Bethesda wypada dość średnio. Co prawda pojawia się nowy Doom i Wolfenstein, ale nie ma ani słowa o The Elder Scrolls 6. Nie mniej sporo dowiadujemy się o updateach do działających projektów studia


Elder scrolls Blade

Mobilna walka w świecie Elder Scrolls pojawiła się już na telefonach w formie Early Access, jednak teraz zmierza na platformę Switch. Dla wielu plusem będzie możliwość przeniesienia postępu z jednej platformy na drugą. Wraz z  nowym updatem do gry trafi nowy tryb Solo Arena Battle, system biżuterii oraz nowa smocza linia fabularna.


Fallout 76

Ciężko powiedzieć żeby najnowsza odsłona serii Fallout spotkała się z ciepłym przyjęciem. Przyznaje to samo studio, jednak stara się robić dobrą minę do złej gry i dalej wierzy w swój projekt. Zdaje się jednak, że przynajmniej część skarg graczy dotarły do uszu dewelopera i dlatego w grze pojawia się rozszerzenie Wastelander. Ma ono ożywić świat dodając do niego prawdziwych NPC i linię fabularną. Powraca więc to co wiele osób pokochało nowsze odsłony serii. Kolejne zapowiedziane rozszerzenie to Nuclear Winter. Skupia się ono wokół krypty 51, która jak każda krypta ma w sobie coś niezwykłego. Tym razem jest to fakt, że nadzorcą zostaje ten, który jest najlepszy na polu bitwy. W taki to sposób popularny ostatnio battle royale trafia do tego postapokaliptycznego świata. Kto wie, może Fallout 76 podniesie się jak feniks z popiołów. O ile battle royale trafiło już do gry, na rozszerzenie fabularne trzeba poczekać aż do jesieni tego roku. Natomiast jeśli chcecie przetestować grę w jej obecnej formie, to przez ograniczony czas jest na to okazja.


Ghostwire Tokyo - paranormalna japonia

Nowa gra od Tango Gameworks będzie miała miejsce jak sama nazwa wskazuje w stolicy kraju kwitnącej wiśni. Co ciekawe, w przeciwieństwie do Evil Within nie będzie to survival horror.


Khajiity i Smoki - czyli co dalej w The Elder Scrolls Online Elsweir

Dla graczy TESo też trafiło się coś miłego. Czeka ich kontynuacja historii z niedawnego dodatku Elsweyr. Zatem więcej smoków, więcej kotów i powroty znajomych postaci.


Wolfenstein

W tym napisanym na nowo uniwersum czekają nas dwie nowe gry. Pierwszą z nich jest zapowiedziany rok temu Wolfenstein Cyberpilot. Drugą zaś i chyba bardziej oczekiwana to Wolfenstein Youngblood. Wiemy już, że bliźniaczki Blaskovic zawitają na naszych monitorach 26.07.2019


Deathloop

Dynamiczna gra akcji od sudia Arkane Lyon, w której najciekawsze są same założenia fabularne. oto dwóch zabójcow walczy na dzikiej wyspie Blackreef, starając się zakończyć pewien morderczy cykl. Dużo o grze nie wiadomo, ale trailer wygląda bardzo przyjemnie.


Orion - silnik z chmurze wspierający inne silniki. Co z tego wyjdzie - nie wiadomo.


Doom Eternal Piekło zawita 22.11.2019 - Premiera

W nowym doomie przemierzymy niebo, piekło i zejdziemy na ziemię, dostaniemy więc więcej obszarów i więcej wstawek mitologicznych. Będzie szybko mocno i brutalnie, tak jak przystało na zręcznościowego shootera. Ciekawym dodatkiem do klasycznej gry jest Battlemode. W tym trybie dwóch graczy wcieli się w rolę demonów, a na przeciw stanie sterowany przez trzeciego gracza w pełni uzbrojony zabójca demonów. Niestety, na więcej szczegółów dotyczących tego trybu trzeba poczekać aż do Quakeconu.


I to by było tyle. Jeśli komuś za mało zachęcam do obejrzenia zapisu z tego wydarzenia

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze