Beta New World bez NDA i po polsku

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 16 Lipiec 2021
  • Komentuj 0

Zamknięta wersja beta New World zaczyna się 20 lipca o godz. 18:30 czasu CEST i będzie trwać do 3 sierpnia, do godz. 8:59 czasu CEST. Deweloper nie możemy się doczekać, aby podzielić się wszystkimi nowymi funkcjami i zawartością, którą dodali zeszłego lata. Są to piękne i niebezpieczne nowe terytoria, Ekspedycje, Napad na posterunek, nowe bronie i wiele nowych zadań, przygód oraz aktywności dla graczy w całym świecie gry. Jest tego sporo!

New World beta już niedługo

Gracze mogą uczestniczyć w zamkniętej wersji beta na trzy sposoby: mogą się zarejestrować i zyskać szansę dostania się do zamkniętej bety lub mogą zamówić grę w przedsprzedaży na Amazon lub Steam, aby zabezpieczyć sobie dostęp.

Spośród zarejestrowanych testerów Amazon będzie w regularnych odstępach czasu wybierać losowo uczestników zamkniętej wersji beta. Jeśli jesteś zarejestrowany(a) sprawdzaj skrzynkę pocztową w trakcie okresu testów. Być może i Ty otrzymasz zaproszenie.

Gracze, którzy zamówili grę przed premierą na Amazon do 18 czerwca, do godz. 8:59 czasu CEST, otrzymają zaproszenie w dniu 19 czerwca. Wszyscy, którzy zamówią grę w przedsprzedaży po 18 czerwca otrzymają zaproszenie do 48 godzin po potwierdzeniu zamówienia.

Jeśli otrzymasz zaproszenie do zamkniętej bety poprzez stronę rejestracji testerów lub po zamówieniu gry w przedsprzedaży na Amazon, otrzymasz klucz Steam, który możesz wykorzystać w bibliotece Steam.

Gracze, którzy zamówili grę w przedsprzedaży na platformie Steam, automatycznie otrzymają dostęp do zamkniętej wersji beta, a pozycja „New World Closed Beta” pojawi się w bibliotece Steam.

Zamknięta wersja beta będzie nagrana w języku angielskim oraz dostępna z napisami w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim (Hiszpania i kraje Ameryki Łacińskiej), polskim i portugalskim brazylijskim. Nie będzie obowiązywało żadne NDA.

Bawcie się dobrze w New World i miłego zwiedzania Aeternum!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze