Beta Hardline od dziś

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Luty 2015
  • Komentuj 12

Dołącz do bety Battlefield Hardline

http://youtu.be/nO8X9RPa4Kw Dziś rozpoczyna się długo wyczekiwana przez fanów sieciowych strzelanek otwarta beta nowego Battlefileda stworzonego przez studio Visceral Games. Testy potrwają do 8 lutego.  To już druga otwarta beta Battlefield Hardline, który w odróżnieniu od swoich poprzedników na pole walki wprowadza nie wojsko, a policję i próbującą jej zbiec grupę złodziei. Jak zaraz zobaczycie minimalne wymagania sprzętowe nie są na szczęście jakoś przesadnie wygórowane, jest więc szansa że większość z Was będzie mogła wziąć w becie udział. Jeśli więc nie macie problemu z odpaleniem Battlefileda 4 to z Hardline spokojnie sobie poradzicie. Z dwoma małymi szczegółami: gra wymaga  64-bitowgo systemu operacyjnego Windows 8 lub Vista, oraz aż 60 GB wolnego miejsca na dysku.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows Vista SP2 64-bit

Procesor: Athlon II/Phenom II 2,8 GHz, Intel Core i3/i5 2,4 GHz

Pamięć: 4 GB

Karta graficzna: Radeon HD 5770 (1 GB), Geforce GTX 260 (896 MB)

Dysk twardy: 60 GB wolnego miejsca

DirectX: wersja 11

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 8 64-bit

Procesor: czterordzeniowy Intel, sześciordzeniowy AMD

Pamięć: 8 GB

Karta graficzna: Radeon R9 290, Geforce GTX 760 (oba 3 GB VRAM)

Dysk twardy: 60 GB wolnego miejsca

DirectX: wersja 11

Rozpoczynająca się dziś beta dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 i Xbox One także nikt nie powinien się czuć pominięty.

Do 19 marca czyli do premiery pełnej wersji Hardline został jeszcze grubo ponad miesiąc, jest więc jeszcze trochę czasu na optymalizację - chodzi tu w szczególności o ilośc RAMów - Electronic Arts ostrzega, że przy 4 GB mogą wystąpić jeszcze jakieś problemy, ale mają one być usunięte zanim otrzymamy ostateczną wersję.

Dołącz do bety Battlefield Hardline

[źródło: Origin]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze