Best Forklift Operator z pełną premierą

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Sierpień 2022
  • Komentuj 0

Twórcy z Setapp i wydawcy z Gamedust z radością ogłaszają oficjalną datę premiery pełnej wersji Best Forklift Operator, która aktualnie dostępna jest w ramach Wczesnego Dostępu. Pełna wersja symulatora wózka widłowego trafi do graczy już 11 sierpnia 2022 roku.

Best Forklift Operator z pełną premierą

Early Access Best Forklift Operator rozpoczął się na początku kwietnia na platformie Steam. Od tego czasu deweloperzy, między innymi dzięki opiniom i sugestiom graczy, wprowadzali kolejne aktualizacje rozszerzające i ulepszające wirtualny świat wózków widłowych.

Symulator, który dostępny jest zarówno w trybie VR, jak i standardowym (bez użycia gogli VR) został w ostatnich tygodniach znacząco rozbudowany o nową zawartość i funkcjonalności. Twórcy wprowadzili chociażby wsparcie dla popularnych kierownic. Później dodano również nowe wózki widłowe, największy magazyn, a także dostęp do otwartej przestrzeni przylegającej do magazynów, możliwość gry w otwartej przestrzeni czy zupełnie nowy magazyn.

Plany studia odpowiedzialnego ze stworzenie Best Forklift Operator na tym jednak się nie kończą. Wraz z premierą pełnej wersji gry, którą zaplanowano na 11 sierpnia, zostanie ona wzbogacona o kolejne wyczekiwane przez graczy elementy. Do Best Forklift Operator trafi wówczas nowy wózek widłowy i tryb Arcade, w którym zadaniem graczy będzie… zrobienie możliwie największego bałaganu w określonym magazynie!

Ponadto dodane zostaną osiągnięcia Steam i tablice wyników, dzięki którym gracze będą mogli porównywać swoje wyniki, rywalizując o możliwie najwyższą lokatę w tabeli. Premiera pełnej wersji Best Forklift Operator odbędzie się 11 sierpnia 2022 roku.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze