Będą książki z uniwersum Overwatch

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Październik 2019
  • Komentuj 2

Blizzard mocno angażuje fanów Overwatcha poprzez dodawanie wielu lorowych wydarzeń. Każdy event, wprowadzenie nowej postaci czy mapy oraz komiksy i przecieki, to kawałek historii, który stopniowo jest odkrywany przed fanami. Czasem budzi to również mały szok, jak elektryzujące wiadomości o orientacji Soldiera 76 i Tracer, ale zazwyczaj to całkiem ciekawe historie i powiązania między bohaterami dwóch organizacji: Overwatch i Szponu.

Tym razem nie dostaniemy zaledwie komiksu, a całą, pełnoprawną opowieść o afrykańskim mieście Numbani, a co za tym idzie również Orisy i jej twórczyni Efi Oladele, które podjęły się powstrzymania Doomfista. Pojawi się również Lucio.

Powieść zostanie napisana przez Nicky Drayden, autorkę sci-fi. Premiera zaplanowana jest na 5 maja 2020. Najważniejsze jest jednak to, że będzie to pierwsza książka z serii Overwatchowej beletrystyki, a więcej na ten temat dowiemy się zapewne podczas zbliżającego się BlizzConu, który startuje już na początku przyszłego miesiąca. 

Ponieważ Orisa to mój main i jednocześnie ulubiona bohaterka, nie mogę się doczekać powieści w tym uniwersum i z nią w roli głównej. Więcej informacji znajdziecie na karcie produktowej na Amazonie.

[Źródło: polygon.com/2019/10/5/20899623/overwatch-book-scholastic-hero-of-numbani-may-2020]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze