BEAST – czy poskromisz wewnętrzną bestię?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Październik 2023
  • Komentuj 0

Deweloperzy ze studia False Prophet informują, że ich brutalna taktyczna gra RPG – BEAST zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steam już 25 października. W surowej średniowiecznej epoce, rozdartej przez plagi i konflikty zbrojne, gracze zadecydują czy chcą ćwiczyć, czy egzorcyzmować swoją wewnętrzną bestię. Na każdego czeka szereg trudnych moralnie decyzji, które bezpośrednio przełożą się na rozgrywkę.

BEAST – czy poskromisz wewnętrzną bestię?

BEAST to brutalna gra turowa z elementami RPG. Tytuł jest opracowywany przy użyciu silnika Unreal Engine 5 i przenosi graczy do mrocznych, pełnych zarazy i herezji średniowiecznych Karpat. BEAST zaoferuje rewolucyjne podejście do gatunku gier taktycznych poprzez wprowadzenie wyborów moralnych, które w czasie rzeczywistym wpływają zarówno na walkę, jak i na narrację. Gra została tak zaprojektowana, aby popychać graczy w labirynt trudnych decyzji.

Gracze wezmą udział w dynamicznych potyczkach turowych bez siatki. Każdy indywidualnie będzie musiał zadecydować czy chce uwolnić swojego wewnętrznego demona dla krótkoterminowego zysku, czy powstrzymać go i dążyć w dłuższej perspektywie do zachowania zdrowia psychicznego i pełnej kontroli. Deweloperzy przewidują, że BEAST zaoferuje do 40 godzin rozgrywki.

BEAST będzie dostępny w formie wczesnego dostępu na platformie Steam od 25 października, a pełna premiera jest planowana na 2024 rok.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze