Battlefront - co dalej?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Luty 2017
  • Komentuj 5

Guess who's back Rebel scum!

Guess who's back Rebel scum!

Na tym samym spotkaniu, na którym mowa była o nowym IP BioWare, padło także kilka słów na temat tegorocznego Battlefronta. DICE naprawią niedoskonałości ''jedynki''? Pierwszy Battlefront od DICE wyglądał cudownie, efekty dźwiękowe i muzyka również stały na najwyższym światowym poziomie. Szkoda tylko, że sam gameplay okazał się strasznie płytki, a gra na dłuższą metę ani nie potrafiła przyciągnąć nowych graczy, ani zatrzymać przy sobie stałych. Inaczej ma być z Battlefrontem, w którego zagramy w tym roku, a dokładniej w grudniu, bo to właśnie wtedy gra będzie miała swoją premierę. Gra, jak to zwykle w przypadku kolejnych części, będzie oferowała nowe postacie (także te z najnowszych filmów Star Wars) i lokacje.

Gra będzie czerpać z nowych filmów!

Gra będzie czerpać z nowych filmów!

Właściwie to mowa o bohaterach pochodzących ''z wielu er Star Wars'', co daje nadzieje na rozgrywkę wszystkimi najważniejszymi dla serii bohaterami. W szczególności zaś wyróżniono ''Przebudzenie Mocy'' i ''Łotra 1'', o których wspomniał podczas spotkania Andrew Wilson - szef Electronic Arts. Aha! Kampania dla pojedynczego gracza. Tak, w Battlefronecie z 2015 jej zabrakło, ale tegoroczna odsłona będzie inna. Co prawda, o fabule nic nie wiemy, poza tym co powiedział Wilson o ''zupełnie nowej kampanii''. Generalnie, rozgrywka ma być ładniejsza, głębsza i bardziej intensywna, ale do takich zapowiedzi już się przyzwyczailiśmy. Trzeba jednak zwrócić uwagę na jedną rzecz: ani razu nie padła nazwa ''Star Wars: Battlefront 2'', możliwe więc, że druga część gry DICE otrzyma jakąś inną nazwę, niekoniecznie ''numerkową''.

Moc będzie w kolejnej części Battlefronta od DICE?

Moc będzie w kolejnej części Battlefronta?

[źródło: screenrant.com, gamespot.comgameinformer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze