Battlefield Portal to wedlowska mieszanka

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2021
  • Komentuj 1

Battlefield 2042 zapowiedziany i budzi w sumie sporo emocji. Niby futuryzm, ale nie do końca. Niby nowości, ale jednak sporo w tym tego, co znamy. Masowe bitwy, pojazdy, dzikie akcje i mnóstwo strzelania. Mapy dla 128 graczy! Nie zabraknie również botów, aby pola bitwy nie były puste. Niemniej to, co budzi największe emocje w Battlefield 2042 to jego dodatkowy moduł o nazwie Battlefield Portal!

Battlefield Portal wymiesza Battlefieldy w jednym kociołku

Przyznam szczerze, że o ile Battlefield 2042 nie wzbudził mojego przesadnego zainteresowania, tak Battlefield Portal to zupełnie inna para kaloszy. To tryb pozwalający na tworzenie własnych trybów w Battlefield 2042. Nie brzmi ekscytująco? Nie dziwię się, w końcu NIE dostaniemy edytora map, czy możliwości tworzenia dedykowanych modów. Zamiast tego jednak dostaniemy narzędzie pozwalające na wpływanie na zasady gry.

I tutaj zaczyna robić ciekawie, bowiem własne sesje pozwolą na korzystanie z elementów z Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 oraz Battlefield 3! Chcecie zobaczyć 128 graczy walczących ze sobą na noże i defibrylatory? Pragniecie uczestniczyć w bitwie, gdzie mała armia będzie biegła z K98 z II wojny światowej, a naprzeciw nich staną futurystyczni inżynierowie z 2042 roku?! Nie wiem jak Wy, ale ja chcę!

Oczywiście Battlefield Portal nie udostępni całej zawartości z innych Battlefieldów. Tryb ten pozwoli korzystać z bogatego arsenału map, broni, czy pojazdów – jest tego naprawdę dużo, ale wszystkiego nie dodano. Możliwości edytora również są ograniczone, niemniej co bardziej kreatywne osoby z pewnością znajdą dla niego zastosowanie.

W ogóle, Was interesuje Battlefield Portal lub chociażby Battlefield 2042?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze