Battlefield 4 czy Hardline?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Kwiecień 2015
  • Komentuj 6
Oprócz głównego motywu Battlefield 4 i Battlefield Hardline dzieli całkiem sporo szczegółów. Jakich? To dokładnie przedstawi Wam Kromka w swoim filmie.

Gra Visceral, choć korzystająca z rozwiązań jakie DICE stworzyło dla swojego BFa 4, nie jest tylko i wyłącznie wierną kopią swojego starszego brata.

2555618-battlefield+hardline+4+wm Zarówno Hardline jak i Battlefield 4 są - jak na FPSy przystało - bardzo dynamiczne, ale owa dynamika jest inna w każdej z gier. Jednym bardziej spodoba się rozgrywka Hardline, drudzy będą kręcić nosem, że w porównaniu do BFa 4 czegoś im brakuje. Czego dokładnie? Ano właśnie! Zobaczcie film KromkiChleba, który rozbiera obie gry na czynniki pierwsze i wyjaśnia w jaki sposób kształtują się różnice w obu tytułach.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze