Battle Royale trafi do CS:GO?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Grudzień 2017
  • Komentuj 4

Sporo wskazuje na to, że CS:GO dostanie swój własny tryb battle royale. Do takich wniosków doszła społeczność Valve News Network, która w plikach gry doszukała się kilku interesujących szczegółów. 

Counter Strike'a nikomu nie trzeba tutaj przedstawiać, jest to bezsprzecznie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier i czołowa dyscyplina dzisiejszego e-sportu. Z drugiej strony mamy Playerunknown's Battlegrounds, czyli absolutny fenomen minionego roku, tytuł który szturmem zdobył serca ponad 20 milionów PCtowców, regularnie śrubujących kolejne rekordy jeśli idzie o ilość jednoczesnych graczy.

Battle royale'owe pliki w CS'ie siedzą od dawna!

I teraz uwaga: Valve widać pozazdrościł Bluehole takiego sukcesu i też chce wsiąść do pociągu zwanego battle royale. Wskazują na to pliki gry odkopane przez społeczność Valve News Network (VNN). W CS'ie znaleziono zapisy wskazujące na to, że legendarna gra niedługo może dostać swojego własnego battle royale. Użytkownicy VNN dotarli do ukrytej jeszcze zawartości, która obejmuje walkę wręcz, spadochrony, kamizelki kuloodporne, strzykawki z adrenaliną, nowe granaty i przede wszystkim... nową, będącą wyspą, mapę!

Łyżką dziegciu w tej beczce miodu jest informacja, że pliki z wymienioną wyżej zawartością Valve w CS'ie umieściło już w 2016 roku, a więc na długo zanim ktokolwiek z nas o Playerunknown's Battlegrounds miał szansę usłyszeć. Naturalnie battle royale nie było w zeszłym roku niczym nowym, ale do obecnego statusu bardzo dużo mu brakowało. Widać Valve na poważnie rozważało wprowadzenie battle royale do CS'a, ale z jakiś powodów tego nie zrobili. Być może teraz zmienią zdanie, a patrząc na to ile osób grywa w PUBGa czy Fortnite, na battle royale w Counter Strike'u długo nie trzeba będzie czekać. 

[źródło: vg247.comValve News Network]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze