Battle for Azeroth Komiks #2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 01 Czerwiec 2018
  • Komentuj 2

Komiks znajdziecie pod tym linkiem.

''Wojna z Płonącym Legionem pozostawiła straszliwą ranę w sercu Azeroth. Tylko Magni Miedziobrody ma świadomość tego, w jak wielkim niebezpieczeństwie znalazła się dusza świata. Magni nie słyszy już jej szeptów, tylko przepełnione bólem krzyki. Nękany wątpliwościami udaje się do Silithusu, by podjąć desperacką próbę odnowienia nadszarpniętej więzi z duszą Azeroth.''

Premiera dodatku Battle for Azeroth już 14 sierpnia. Jeżeli tak jak ja macie już kupiony swój klucz w preorderze, to nie pozostaje Wam nic inego, jak rozkoszować się kolejnym komiksem. 

TUTAJ znajdziecie komiks o czarodziejce z Theramore.

Poprzedni dotyczył Lady Jainy Proudmoore. Dwie ważne postacie z Przymierza już za nami, kiedy w końcu przyjdzie czas na Hordę? :)

Komiks znajdziecie pod tym linkiem.

[Źródło: worldofwarcraft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze