Bądź Eko w Green Cities!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 27 Wrzesień 2017
  • Komentuj 2

 Ekologia to nasza powinność. Jak jednak sprawić, by świat myślał zgodnie w tej sprawie? Wprowadzić modę! A moda na bycie eko jest, jak widać, zaraźliwa.

Mamy bio jedzonko, bio materiały, bio materace, bio to i bio tamto. Wszystko jest teraz tak eko i naturalne, że nawet klienci fast foodów czują się prozdrowotni! Nie inaczej jest z budową miast. Ostatnio głośno jest o projekcie realizowanym w Szwajcarii przez Stefano Boeri. Wielki apartamentowiec porośnięty drzewami wzbudza u jednych zachwyt u innych politowanie, jednak stał się ewidentnie inspiracją do nowego dodatku Green Cities.

Wystarczy spojrzeć na trailer. Takie budynki stanowczo inspirowane są bliżniaczymi wieżami w Milano. Dodając do tego energie odnawialne, zmianę dzielnic fabrycznych na zielone tereny rekreacyjne i zwiększenie poziomu zadowolenia mieszkańców, szykuje się rewelacyjny dodatek do wybitnej gry! Premiera dodatku 19 października.

Pamiętajcie kochani, jest tylko jedna ''dobra zmiana'', EKO ZMIANA! :)

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze