Bad Boys 3 w 2020 roku!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Styczeń 2019
  • Komentuj 1

Kultowi Bad Boy'si wracają na ekrany. Will Smith podzielił się na Instagramie informacją, że rozpoczął się pierwszy dzień produkcji filmu. Bad Boys For Life, bo tak nazywa się trzecia część komediowego filmu akcji z Willem Smithem i Martinem Lawrence'm w rolach głównych, ma pojawić się w kinach w 2020 roku.

Informacje obaj panowie potwierdzili w mediach społecznościowych.

Oprócz znanych nam złych gliniarzy, w filmie wystąpią również: Vanessa Hudgens (dawna gwiazda Disney Channel), Alexander Ludwig (Bjorn Żelaznoboki z Wikingów) oraz Charles Melton (Reggie z Riverdale).

Również Jerry Bruckheimer odpowiedzialny na produkcję poprzednich dwóch części powróci na stanowisko, ale reżyserią tej części zajmą się Adil El Arbi i Bilall Fallah. Premiera zaplanowana jest na 17 stycznia 2020, więc jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać. Teraz pozostaje tylko śledzić doniesienia z planu, którymi aktorzy zapewne równie chętnie się podzielą.

[Źródło: hiphopdx.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze