Aladdin Live Action - trailer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Luty 2019
  • Komentuj 7

Pomyślcie życzenie, bo ''Dżin Smith'' nadchodzi! Po raz pierwszy możemy zobaczyć Willa w roli niebieskiego mieszkańca aladyńskiej lampy, w teaserze nowego filmu live action od Disney'a!

Kolorowe, pachnące Indie po raz kolejny przywitają nas widokiem dżinów, słoni i urocznych tancerek. Aladyn ponownie zmierzy się z Jafarem i jego wężową laską, a Jasmina odda młodemu bohaterowi swoje serce. Wszystko to przeżyjemy znowu w kinach, wybierając się na Aladdin z Willem Smithem w roli dżina. Aladyna zagra Mena Massoud, Dżasminę Naomi Scott, a Dżafara Marwan Kenzari. Co ciekawe, w obsadzie znalazł się nawet polski aktor, Kamil Lemieszewski, który chociaż nie gra roli pierwszoplanowych, to i tak ostatnio całkiem często pojawia się na hollywódzkim ekranie.

Premiera filmu live action Guya Ritchiego już w 22 maja, a w Polsce wybierzemy się do kina już w dwa dni po premierze światowej (24 maja). Rozpoczniemy tym samym maraton disney'owskich premier aktorskich adaptacji klasycznych bajek. Już niedługo Dumbo z Evą Green i Colinem Farrellem, a potem długo wyczekiwany Król Lew!

Czekacie na Genie Smitha?;)

[Źródło:theverge.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze