Baby Yoda czeka na Was w Minecraft

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 17 Listopad 2020
  • Komentuj 0

Mojang kontynuuje swoją politykę crossoverów-DLC do Minecraft. Najnowszy z nich wprowadza do zabawy uniwersum Star Wars oraz pewną ikoniczną postać. Nie, nie chodzi o Luke’a, czy Vadera. Nie chodzi nawet o Yodę, chociaż w sumie to chodzi, ale tak nie do końca. No dobra, powiem Wam – Baby Yoda wkracza do Minecraft!

Star Wars w Minecraft

DLC związane z Star Wars dostępne jest już w Minecraft. W ramach paczki otrzymamy postacie z różnych części kosmicznej sagi, przy czym w tym przypadku koncentrujemy się na starej trylogii. Starej trylogii oraz serialu The Mandalorian, który z jakiegoś powodu został wrzucony do wspólnego worka. Pewnie chodzi o czas akcji serialu, a nie o fakt, że Baby Yoda podbił serca fanów na całym świecie. Prawda?

Jabba w Minecraft.

Paczka zawiera specjalną mapę, zestaw skórek oraz oficjalny soundtrack. W ramach lokacji otrzymamy klasycznie Death Star, Mos Eisley Cantina,  wioskę Ewoków, Hoth z AT-AT, pałac Jabby, czy Tatooine. Nie zabraknie oczywiście Jabby, który w pikselowatej wersji wygląda przerażająco uroczo. No i oczywiście jest i Baby Yoda oraz inni bohaterowie.

DLC kosztuje 1300 Minecoins, co przekłada się na jakieś 5 dolarów. Jeśli żal Wam pieniędzy, możecie skorzystać z modów :).

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze