Pol'and'Rock Festiwal i Borderlands 3

  • Autor: Bartek Witoszka
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2019
  • Komentuj 1

Jeszcze kilkanascie lat temu bardzo popularne były autokary, w których to politycy kandydujący w wyborach prezydenckich lub parlamentarnych, przemierzali nasz piękny kraj. Wygląda na to, że ludzie od giereczek (konkretnie osoby odpowiedzialne za ich marketing) mają podobny pomysł, ale zarazem jest on zupełnie inny.

Autobus z motywem bordelands 3 zabierze ludzi na Pol'and'Rock Festiwal

Na Pol'and'Rock Festiwal dojedziecie autokarem Borderlands

Bo widzicie, to nie twórcy gier będą jechać tym autokarem i przekonywać graczy o jakości swojej produkcji, a pojedziecie nim Wy! Firma Cenega, która jest dystrybutorem Borderlands 3 w Polsce, postanowiła przygotować darmowy autokar w stylu nadchodzącej produkcji od studia Gearbox Software.

1 sierpnia o godzinie 8:45 autokar zabierze 50 osób z warszawskiego Placu Defilad do Kostrzyna na Pol'and'Rock Festiwal. W związku z pojawiającymi się trudnościami z dotarciem na to kultowe wydarzenie (kiedyś Przystanek Woodstock), Cenega postanowiła uszczęśliwić kilkudziesięciu wybrańców i za darmo ich podwieźć. Jak stać się The Chosen One?

Bardzo prosto, ale musicie się spieszyć. Wystarczy, że wyślecie maila na adres [email protected], w którego temacie umieścicie Pol'and'Rock Festiwal. O tym kto za darmo pojedzie do Kostrzyna (a 4. sierpnia z niego wróci) decyduje kolejność zgłoszeń, a dodatkowo zostanie utworzona też lista rezerwowa. Oprócz tego wszyscy podróżni dostaną specjalne maski, żeby przypadkiem nie zapomnieli kto sponsoruje wyjazd.

W ostatnim zdaniu nie ma krzty złośliwości, uważam, że to świetna akcja promocyjna, która przy okazji ułatwi życie 50 osobom. Dodatkowo, Cenega przygotowała też autokar, który zabierze chętnych z Gorzowa Wielkopolskiego. Na niego nie trzeba się zapisywać, więc jeśli jesteście zainteresowani, to wystarczy, że pojawicie się gdzieś w okolicy dworca kolejowego. Autokaru raczej nie przegapicie, bo podobnie jak ten warszawski, również będzie w borderlandsowym stylu.

Tak sobie właśnie przypomniałem, że przecież pierwsza część również zaczynała się w autokarze - pamiętacie intro z genialnym kawałkiem Ain't No Rest For The Wicked? No to ja przypomnę. A i jeszcze jedno. Całe wydarzenie możecie śledzić na Facebooku, gdzie znajdziecie więcej informacji.

A teraz, graj muzyko!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze