Dawn of War 3- znamy datę premiery

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 07 Marzec 2017
  • Komentuj 0

Oto pełna edycja kolekcjonerska w cenie zdrowej nerki ;-)

Oto pełna edycja kolekcjonerska w cenie zdrowej nerki ;-)

Wczoraj wieczorem została ogłoszona data premiery Dawn fo War 3. Dowiedzieliśmy się też, co będą zawierać poszczególne edycje. Przypomnijmy, że Dawn of War to strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach systemu bitewnego Warhammer 40 000. Pierwsza część ukazała się w 2004 roku, druga w 2009. Trzecia odsłona ukaże się 27. kwietnia tego roku, na PC. Za wydanie gry w Polsce odpowiedzialna jest Cenega. Gra będzie w angielskiej wersji językowej lub z polskimi napisami. Dostępne będą następujące edycje: Standardowa oraz Kolekcjonerska, z tym że w Polsce zamiast tej ostatniej będziemy mogli kupić Edycję Limitowaną. Zawierać ona będzie album na płyty, ścieżkę dźwiękową z gry oraz kartę z grafiką 3D.

Edycja dostępna w Polsce jest niestety trochę okrojona...

Edycja dostępna w Polsce jest niestety trochę okrojona...

Jeśli by jednak ktoś z Was pokusił się na wersję zagraniczną, to w jej skład wchodzi, poza dobrami z edycji limitowanej, replika młotu Pogromca Bogów, trzy banery oraz DLC Pakiet Władców Wojny. Dodatkowo, osoby które dokonają pre-orderu, dostaną DLC Pakiet Władców Wojny, w skład którego wejdą trzy skórki dla Elitarnych Pojazdów Kroczących:
  • Dark Queen dla Lady Solarii (Imperial Knight)
  • Ghost Seer dla Farseera Taldeera (Wraithknight)
  • Big Kustom dla Beauty (Morkanaut)
Cena edycji limitowanej i kolekcjonerskiej nie jest jeszcze znana. [Źródła: polygon.com, pcgamer.com, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze