Wracamy do Labiryntu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Styczeń 2018
  • Komentuj 4

Już jutro doczekamy sie polskiej premiery Więźnia Labiryntu. Zakończenie świetnej, trzymającej w napięciu trylogii o grupie dzieciaków, uwięzionej w tytułowym labiryncie. Czy ostatecznie odnajdą lekarstwo na pożogę? Czy odkryją jakie niespodzianki przygotował dla nich Dreszcz? 

Rzućcie okiem na trailer i scenę usuniętą z filmu. 

 

Jak podoba Wam się scena z udziałem chłopaków? Thomas Brodie-Sangster i Dylan powyrastali z wiecznych chłopców na dojrzałych aktorów. Szkoda mi tej sceny bardzo, bo ich relacje również na żywo podobno są mocno przyjacielskie. Mam nadzieję, że to nie ostatni film z udziałem tych dwojga razem.

Zapraszam Was w sobotę na recenzję, zobaczymy jak zakończy się ta historia, a chętnych wysyłam do kina, sprawdźcie sami.

Jeszcze tylko szybki rzut okiem na plakaty:

[Źródła:ign.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze