Atlas znowu opóźniony

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Grudzień 2018
  • Komentuj 3

Atlas od twórców ARK: Survival Evolved, to piracka przygoda w świecie MMO. Przez wielu okrzyknięta ''prawdziwym Sea of Thieves'', grą, która ma nadrobić złe pierwsze (drugie zresztą też) wrażenie po absurdalnie drogiej i mało pasjonującej grze od Rare. 

Jednak Atlas chyba boi się swojego debiutu, bo po raz drugi w ciągu dwóch tygodni opóźnia swój Early Access i nie pojawi się dzisiaj. Według najnowszych doniesień ma się pojawić 21 grudnia. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to w świąteczny weekend wybierzemy się na Karaiby, ale może się okazać, że gra zaliczy kolejne opóźnienie.

Najważniejsze jest jednak to, by gra pojawiła się w pełnej gotowości, bo jak pokazało Sea of Thieves (i cała masa innych gier) i jak powszechnie wiadomo, pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Już na tę chwilę świat Atlasa wydaje się dużo bogatszy i lepiej wykorzystany niż ten od Rare. Czy jednak pirackie przygody przyciągną graczy przed ekran, kiedy na wigilijnym stole karp będzie pływał w morzu wódki? Ciężko powiedzieć. Warto jednak sprawdzić, czy w naszych portfelach nie znajdzie się uchowane przed świątecznymi wydatkami 25 dolarów, bo w późniejszych etapach Early Access gra mocno podrożeje, a na koniec kosztować ma całe 60 dolarów! Jeśli więc planujecie pirackie przygody, lepiej skusić się na grę juz jutro.

[Źródła:pcgamer.comsteampowered.com]

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze