Assassin's Creed The Movie

Assassin-s-Creed-Movie-Script-Gets-Rewritten-by-Wolverine-Screenwriter-376038-2 Mieliśmy już Bliski Wschód, były Włochy okresu renesansu, pływaliśmy też po morzu Karaibskim. Co jeszcze więc mogą przygotować dla nas Ubisoft, właściciel marki Assassin's Creed? Wygląda na to, że niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć asasynów na ekranach kin! Według informacji portalu Deadline studio New Regency i Ubisoft podobno prowadzą zaawansowane rozmowy z reżyserem Justinem Kurzelem, aby podjął się przeniesienia jednej z najpopularniejszych franczyz w historii gier na srebrny ekran. Kurzel pracuje obecnie nad adaptacją Macbetha autorstwa William Shakespeare'a, główną rolę w gra w nim Michael Fassbender, który uznawany jest za głównego kandydata do wcielenia się w jednego z zamaskowanych zabójców. Którego dokładnie? Tego jeszcze nie wiadomo, Ubisoft umieścił akcję swoich gier w różnych epokach i na razie nie wiadomo, która zostanie pokazana w filmie.
445669075_1397201794Czy tak będzie wyglądał plakat filmowego AC?
O tym, że Ubisoftowi zależy na kinowej wersji swojego hitu wiadomo już od 2012 roku, jednak dopiero po zawarciu oficjalnej umowy prace nad filmem znacznie przyspieszyły. I choć filmowy Assassin's Creed dotykało wiele niepowodzeń, między innymi rezygnacja z pracy scenarzysty Scotta Franka, to wszystko wskazuje na to że uporano się już z problemami. Nowi scenarzyści zostali znalezieni, czeka ich jednak żmudna praca pisania fabuły na nowo. Ubisoft naciska coraz bardziej chcąc mieć gotowy scenariusz, reżysera oraz odtwórcę głównej roli jeszcze na te wakacje. Film o bractwie asasynów może być prawdziwą żyłą złota, w końcu większość czytających ten tekst miała okazję choć chwilę pograć zakapturzonym zabójcą. Od 1993 roku, kiedy to powstał ''Super Mario Bros'' filmy na podstawie gier komputerowych stały się niemal osobną gałęzią rynku, przyciągając do kin rzesze fanów wirtualnej rozgrywki. Inną sprawą była jakość tych filmów (Bloodrayne), choć trzeba pamiętać o kilku wyjątkach zapisujących się zdecydowanie na plus (Riddick). Jak będzie z Assassin's Creed? Przekonamy się latem 2015 roku.
Assassins-Creed-Michael-FassbenderMichael Fassbender prawdopodobnie będzie odtwórcą głównej roli

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze