Archiwa wróciły do Overwatch

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Kwiecień 2021
  • Komentuj 0

Czekam na Overwatch 2. Poważnie, jestem ciekaw co Blizzard zrobi z tym tytułem. Ma on spory potencjał, aby być fajnym kooperacyjnym shooterem. Do tego liczę na zmiany w module PvP. Niemniej przyznaję bez bicia, że samym Overwatch jestem już mniej zainteresowany, bo po prostu wypatruję kontynuacji. Nie oznacza to jednak, że w tejże produkcji nic się nie dzieje, chociaż mogłoby dziać się więcej. Jest co prawda lepiej niż w Heroes of the Storm, ale to akurat nie jest powód do dumy ;).

Archiwa powróciły do Overwatch

Dzięki Archiwom Overwatch w dniach 6–27 kwietnia możecie poznać historyczne wydarzenia z udziałem bohaterów serii. Zanurzcie się w fabularnych misjach w trybie współpracy opowiadających o kluczowych momentach z przeszłości Overwatch, zmierzcie się z nowymi modyfikatorami misji-wyzwań i zdobywajcie historyczne łupy.

Wyruszcie w podróż na znane terytorium z nowymi, niebezpiecznymi zwrotami akcji. W tym roku do archiwalnych Rozrób dodane zostały zupełnie nowe misje-wyzwania: 

  • Nowe misje-wyzwania w Insurekcji: Kuloodporne Bariery – Bariery wroga są niezniszczalne.  
  • Nowe misje-wyzwania w Odwecie: Leczące Współczucie – Ranienie wrogów powoduje leczenie pozostałych przeciwników. 
  • Nowe misje-wyzwania w Czarnych Chmurach: Burza z Piorunami – Wrogowie zadają obrażenia pobliskim graczom. 

Podejmijcie się misji archiwalnych, zdobywajcie gwiazdki i odblokujcie portrety, graffiti i wyjątkowe skórki, takie jak Corredor dla Lucio, Nurek dla Zenyatty i Kamuflaż dla Łaski. Wybierając wyższe poziomy trudności i podejmując się bardziej wymagających misji-wyzwań, zdobędziecie dodatkowe gwiazdki. Każdy tydzień przynosi nowe nagrody do zdobycia. Powodzenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze