Gotowi na betę Diablo II: Resurrected?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

W ubiegły weekend gracze, którzy nabyli grę w przedsprzedaży lub otrzymali klucz w ramach nagród Twitch Drops za oglądanie ulubionych streamerów, mogli skorzystać z wczesnego dostępu do beta-testów Diablo II: Resurrected. Przypominamy, że 20 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego beta zostanie oficjalnie otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Beta Diablo II: Resurrected startuje dzisiaj

Każdy, kto posiada komputer z systemem Windows, konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 lub PlayStation 5 będzie mógł w najbliższy weekend pobrać i zagrać w wersję beta Diablo II: Resurrected.

W ten sposób Diablo II stanie się po raz pierwszy w historii powszechnie dostępne dla graczy konsolowych. Będzie również można wypróbować funkcję progresji międzyplatformowej. Gracze mogą stworzyć drużyny ze znajomymi i ukończyć dwa pierwsze akty gry, wcielając się w amazonkę, barbarzyńcę, czarodziejkę, druida i paladyna.

Nie będzie obowiązywać limit poziomów, zatem każdy chętny będzie mógł awansować do woli i wypróbować swoje ulubione konfiguracje postaci. Zamierzacie ograć betę czy już to zrobiliście? Jakie są Wasze wrażenia z Diablo II: Resurrected – będzie hit czy kit?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze